CNN kiidab airBalticu pardatoidu kvaliteeti

Läti lennufirma airBaltic sai laialdaselt tunnustust klientide käest orgaaniliste tunnustatud Läti koka Martins Ritinsi loodud toitude eest. Kirjeldades tippkokkade loodud lennufirmade pardatoite, kiitis CNN airBalticu menüüd kui näidet kvaliteetsest lennukitoidust, mida on võimalik luua. airBaltic kasutab Ritinsi teenuseid aastast 2009, et täiustada lennuelamust, luues sellega trendi, mida järgivad nüüdseks paljud lennufirmad üle maailma.

Martins Ritins pakub airBalticu äriklassi reisijatele kõrgekvaliteetseid Läti talunike tooteid. Roogasid valmistab airBalticule LSG Sky Chefs Airo Catering Services Latvija, mis toodab neid Ritinsi retseptide ja meetodite järgi mehe enda valvsa pilgu all. Tunnustatud kokk Martins Ritins on valmistanud roogasid ka sellistele külalistele nagu kuninganna Elizabeth II, prints Charlesile ja Andrewle, aga ka Hispaania kuningale Juan Carlosele, Paco Rabannele, Pierre Cardinile, Mstislav Rastropovichile, Monserrat Caballe’ile, Maija Pļiseckale, Nikita Mihalkovale, Jose Carrerasele, Elton Johnile ning paljudele teistele peenetele külalistele.

Lisainfot leiate: http://m.cnn.com/primary/cnnd_fullarticle?topic=newsarticle&category=cnnd_travel&articleId=urn:newsml:CNN.com:20120406:celebrity-chefs-airline:1#page

airBalticu võrgustikus on 60 sihtkohta, millest igaühe kaudu on võimalik mugavalt läbi Riia kodubaasi lennata järgmistesse sihtkohtadesse Euroopas, Skandinaavias, Venemaal, SRÜ riikides ning Lähis-Idas. 

 

 

 

Lühidalt airBalticust: AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) on 1995. aastal asutatud aktsiaselts, mille põhiosanik on Läti riik 99,8% osalusega. airBalticu lennuparki kuulub 34 lennukit: 6 Boeing 737-500, 8 Boeing 737-300, 2 Boeing 757-200, 10 Fokker 50 tüüpi lennukit ja 8 Bombardier Q400Next Geni. airBaltic pakub otselende kolmest Baltikumi pealinnast – Riiast, Tallinnast ja Vilniusest. airBaltic sai tiitli Airline of the Year 2009/2010 European Regions Airline Associationilt ning airBaltic võitis auhinna Air Transport World Phoenix Award 2010, saades nii ülemaailmse tunnustuse, mis märgib silmapaistvat äri restruktureerimist. airBaltic valiti anna.aero ANNIES auhinna saajaks, olles uute liinide arvestuses suurim lipukandja Euroopas. airBaltic võitis Budgies World Low Cost Airline Awardsil žürii eriauhinna Pacesetter Award 2010 (Teerajaja), mis tunnustab airBalticu kui hübriidlennufirma saavutusi.

KOMMENTAARID

(nimi)


 

Ettevõttest | Kontaktid | Autoriõigused | Professionaalidele
All rights reserved © 2002 - 2019 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2019 1st-studio.com

 
Total Timed::0.83960819sec.